SKUTER AGILITY 50 KYMCO

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » pon 26 lis 2007, 11:07

jajda píše:Zachrčí mi to jen naprázdno,ani to nemá snahu točit.Takže si taky myslím,že to bude startér .Jasně že mám záruku,příští týden už jsem objednaná na servis..Zatím mám v plánu pořád jezdit dokud jsou silnice suché.A o nožním startování si musím nechat zdát,vůbec to neušlápnu a to si myslím,že nejsem žádná třasořitka.
Nohou jsem to zkoušel asi třikrát a stálo mě to víc nervů než stát frontu na pokladně :P je to opravdu jen nouzové řešení......hlavně se mi zdá že při častém používání upadne.Taky pořád jezdím dokud nebude na silnicích led a sníh. Jaký oblečení používáš? Jediný co mi vadí je že se mi občas mlží plexi, to sem pak celej vzteky bez sebe.....jo a občas v mraze mi mrznou konečky prstů na rukou.....

jajda
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: ned 02 zář 2007, 08:58

Příspěvek od jajda » stř 28 lis 2007, 17:01

Nic speciálního na sebe nemám,proteplený kalhoty a lyžařskou bundu,na tělo mi zima není,ale rukavice jsou taky problém,je mi na tipky zima i v teplých, motorkářský nemám,měla bych asi do nich investovat ,ale co si pochvaluju je flaušový límec, který si nasadím na obličej podle zimy,teď už až pod oči,ale když stojím,funím si do přilby....teď nám teda silnice namrzly,tak mám po ptákách a z MHD se asi brzo opupínkuju,už aby byl březen...

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » čtv 29 lis 2007, 08:49

jajda píše:Nic speciálního na sebe nemám,proteplený kalhoty a lyžařskou bundu,na tělo mi zima není,ale rukavice jsou taky problém,je mi na tipky zima i v teplých, motorkářský nemám,měla bych asi do nich investovat ,ale co si pochvaluju je flaušový límec, který si nasadím na obličej podle zimy,teď už až pod oči,ale když stojím,funím si do přilby....teď nám teda silnice namrzly,tak mám po ptákách a z MHD se asi brzo opupínkuju,už aby byl březen...
Já si koupil v yshopu nepromokavý kalhoty s tepelnou vložkou asi za 800,- vřele doporučuju. Jsou fakt super. Do nich si dávám ještě tepláky. Jinak přemýšlím o plexi štítu na agilitku. Má to ochranu i na ruce, takže na ně nefouká.

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » ned 26 zář 2010, 08:20

Zdravím vás tady všechny Kymčáky a Kymčatky... :wink: .
Mám Agilitku 50 MMC již druhým rokem a až na pár maličkostí s válečky varce a prasklým lankem náhonu táchometru po ujetí necelých 6 tis.km jsem spokojen. Dokonce jsem se bavil i s klukem, který už měl na tom stejném stroji 12tis. (a to bylo loni) a ten ten náhon řešil v 5tisících.
Spotřeba mírně přes 2 litry a pokud nejedu pořád "plný" , je jedno, jestli sám, nebo ve dvou (to se zvedne opravdu o nula - nula nic :).
Mějte se pěkně. jáchym
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » stř 29 zář 2010, 13:50

Du se s vámi podělit o poslední zkušenosti a rozloučit se, páč sem přešel na maxíka. Své kymčátko sem měl od roku 2007 do 2010. Za ty 3 roky sem nalítal 30100 km. Ve 20000 sem si nechal vyměnit válec za 72ccm, varec za Malossi Multivar 2000 a výfuk za LeoVinche. Postupným dolaďováním sem došel k tomu, že pro mne - 110kg a městský provoz sou nejlepší zelené spojkové pružinky HEBO, bílá kontrastka a válečky Malossi 3x 7.5gr + 3x 8.0gr na střídačku. Maximálka kolem 70km/h. Někdy po 20000 km mi odešlo gufero u převodovky. Výměna proběhla bez problémů a chvíli na to odešel náhon tachometru. Jinak naprosto bez závad. Jen doporučuju každých 5000 km dělat pravidelnou výměnu svíčky, oleje a válečků spolu s vodítky talířku variátoru. Stojí to jen pár korun. Byl to super skútřík. Nedám na něj dopustit. Všem přeju mnoho šťastných kilometrů.

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » stř 29 zář 2010, 20:01

AliXman - tak ač se tady na tomto fóru moc neděje, já co by majitel Agilitky Ti mooooc děkuji za tento tvůj příspěvek. Zatím jsem koupě tohoto stroje nelitoval a jsem za to, že jsem si pořídil Kymco, rád. A pokud jsi ty na stejném stroji najezdil toliko kilometrů, jsem za mé rozhodnutí vděčný ještě více. Myslím, že za takový to počet najetých kilometrů a s takovýhlema dvěma závadama (tedy pokud nepočítám výměnu svíček, válečků, pružinek ...) by se nemusela stydět leckterá značka. Ať se ti ze silnějším strojem daří a najedeš minimálně stejný počet kilometrů.
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » čtv 30 zář 2010, 14:45

Díky :-) Za první 3 měsíce, co mám Beverlynu, tak sem nalítal 5500 km. Musím se krotit :-) Agilitka je opravdu kvalitní stroj. Jezdil sem i dvě zimy nonstop. Startovala v poho i v mrazech. Docela se mi po ní stýská. Byla vymazlená. Zadní mlhovka, motoalarm s dálkovým startem, muzika, tažný.....paráda. A co mě fakt dostalo tak to byly pneumatiky. Pořád originál a furt měly 75-80% i po tolika kilometrech. Pořád to nechápu. Docela mě teď i mrzí, že sem jí dával na protiúčet, ale nebylo zbytí.

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » čtv 30 zář 2010, 17:33

Nemáš nějaké fotky? Detaily těch věcí, které jsi tady popsal ... třeba to tažné, mlhovka, ale hlavně mě zajímá ta muzika jak jsi ji měl vyřešenou? ... Každopádně Beverly je někde jinde a určitě taky paráda. :) Ať slouží ...
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » pát 01 říj 2010, 14:29

Jasně že pár fotek mám. Máš maila? Fotil sem hlavně tu muziku. Bohužel to tažný nafocený nemám, ale dělal sem to jednoduše ze dvou železných pásovin a uchytil sem to mezi nosič a plotnu kufru. Vozík měl na oj klasický oko, to se strčilo do toho tažnýho a zajistilo šroubem. Nic víc, nic míň :-) Byl to klasický dvoukolák, na silnici to nebylo, ale na chatu dobrý. Basu piv to odvezlo s přehledem :-D

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » čtv 02 pro 2010, 17:31

to aliXman - co jsi použil za alarm s tím dálkovým startem? Zima snad dlouhá nebude, ale přece jen i tak využít by se jí pro pár maličkosti dalo. Neříkám že si teď můžu dovolit hýřít penězi a fakt je, že víc bych si přál již tady na fóru mou osobou zmiňované plégo, ale třeba do budoucna ;) . Jen maličkost - montoval sis ho sám, nebo ti to dělali v servise?A myslíš si, že by to zručný (i elektro) kutil zvládl sám?
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

AliXman
Už mám víc než deset
Příspěvky: 11
Registrován: stř 05 zář 2007, 09:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od AliXman » pát 03 pro 2010, 08:13

jakattara píše:to aliXman - co jsi použil za alarm s tím dálkovým startem? Zima snad dlouhá nebude, ale přece jen i tak využít by se jí pro pár maličkosti dalo. Neříkám že si teď můžu dovolit hýřít penězi a fakt je, že víc bych si přál již tady na fóru mou osobou zmiňované plégo, ale třeba do budoucna ;) . Jen maličkost - montoval sis ho sám, nebo ti to dělali v servise?A myslíš si, že by to zručný (i elektro) kutil zvládl sám?
Ahojky, použil sem alarm typ SE-540. Určitě to zvládneš sám, jako já. Přidával sem tam krabičku s relé. Mám někde rozkreslený schéma. Jinak se omlouvám za ty fotky, já na to úpe zapoměl. Pokud bys měl zájem, tak mi zůstala deska pod sicnu s otvorama na repro a rádio + úpe nový přední repro. Když si pro to zajedeš, tak je to tvoje. Ale prosím o trpělivost, nějak vůbec nic nestíhám. Fotky snad fakt už vyhrabu. Tam je to všechno vidět.

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » pát 03 pro 2010, 13:31

Dík za odpověď a všechny fotky - určitě dle tvých možnosti - pošli a co se týče té desky a dalších, kdyby nevadilo, že by to vyzvedl někdo jiný, kdo jezdí pro mě celkem často do OV, rád toho využiju. Jen myslíš, že v těch dálkačích bude nějaký extra rozdíl? Na aukru se dají sehnat od 600,- s kovovými DO.
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

Uživatelský avatar
GoodGod
Už mám víc než deset
Příspěvky: 94
Registrován: úte 29 bře 2011, 13:17
Bydliště: Dětmarovice

Příspěvek od GoodGod » úte 05 dub 2011, 12:40

Brouzdal jsem netem a hledal jsem jak vypadá Agilitka s plexi(nějak o tom začinám uvažovat) a narazil jsem na tuhle reportáž.Klobouk dolů před tím cestovatelem co se do toho pustil s timhle skůtrem a klobouk dolů i před Agilitkou! :!:

http://www.adventure-biker.cz/chianti-2 ... ty-50.html

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » úte 05 dub 2011, 13:46

Tento článek mě navedl si agilitku pořídit. Jo, boreček a smekám klobuk. Fakt že joooo :wink:
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

Uživatelský avatar
trotl
Expert
Příspěvky: 1530
Registrován: čtv 11 lis 2010, 11:23
Bydliště: Ostrava Poruba

Příspěvek od trotl » úte 05 dub 2011, 15:18

Společně s Jachym sme se rozhodli si pořídit plexi hlavně pro pohodu z jízdy kdy je počasí na prd a taky kvůli odporu vzduchu.Někde sem četl debaty na toto téma ,kdy kupa kluků psala že plexi na 50tce ji výrazně spomalí ,tak sem to prubnul a musím říct,že ač nejsem žádný drobek(185/102)v pohodě sem z Raptora vytáhl 75km přičemž bez plexi z něj dostanu 60-62km po rovině.Takže pokecy o tom že to sníží rychlost považuju za blábol.Každopádně do toho di a uvidíš že neprohloupíš.Navíc podle toho cos tu už napsal, taky nějsi žádná podvýživa.

Odpovědět