KymcoXciting 500i Evo

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Uživatelský avatar
mulah
Superkecal
Příspěvky: 3385
Registrován: ned 13 kvě 2012, 13:27
Bydliště: CHodov u KV

Re: KymcoXciting 500i Evo

Příspěvek od mulah » úte 14 črc 2015, 21:44

Mě to teda jako chcíplo jen jednou (tankONO) při vjezdu do křižovatky. Tak jsem to naředil spolehlivým benzínem z Tesca a byl pokoj.
Agility 50 4T, Xciting 500 AFI , K-xct 125i, VARAN, Džamila CB500

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6557
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: KymcoXciting 500i Evo

Příspěvek od HonzaH » pát 17 črc 2015, 07:26

Já měl občas podobné problémy se zdecháním motoru s Downen a řešil jsem to právě v Krhové, kde jsem i kupoval nového skútra. Nakonec z toho byla výměna řídící jednotky v záruce a od té doby problém ustal. Přes noc jsem parkoval jen v garáži, takže kondenzaci bych vyloučil. Bohužel je pravdou, že v Krhové jsou kluci mechoši šikovní, ale mají vražedné čekací lhůty :x Na Dirtbikes mám taky solidní reference, určitě bych to zkusil tam. A jinak si nemyslím, že Slovensko spadá pod jiný trh. Evropská centrála Kymco je v Německu a díly slováci berou určitě tam :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Uživatelský avatar
igorecko
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: stř 01 črc 2015, 06:27
Bydliště: Žilina, SR

Re: KymcoXciting 500i Evo

Příspěvek od igorecko » pát 17 črc 2015, 09:40

Takže som si spravil včera menší výlet a bol som pozrieť do Dirtbikes pri Ostrave. Prístup v porovnaní so Slovenskom ani nebudem radšej zrovnávať... Dospeli sme ale k záveru, že servis nie je problém mi spraviť, ale nakoľko Slovensko spadá naozaj pod iný trh (EnMoto Rakúsko a osobne má s nimi zlé skúsenosti) tak záručné opravy nie je možné robiť. Ako by to bolo so servisnými prehliadkami v rámci záruky, si musím ešte zistiť u nás. Čo sa týka toho zdochýňania tak sa vyjadril, že to bude najskôr mechanická porucha, a začal by otestovaním vstrekovača, len to by už bolo na dlhšie. Takže sa ešte povozím kým sa dá, a na zimu to budem riešiť.

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6557
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: KymcoXciting 500i Evo

Příspěvek od HonzaH » pon 20 črc 2015, 06:22

Aha, tak to jsem fakt překvapený, že Slovensko spadá pod Rakousko, Rakousko pak pod Německo ??? ... no blbákov. Nicméně dobře, že nejsi z Dirtbikes zklamaný a snad se ti podaří problém odstranit. Držím palce :yes: :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět