Zabezpečení - mechanické, elektronické, GSM sledování....

Podělte se o své zkušenosti s ostatními

Moderátoři: manet125, Gek

Schimpy
Mladší Kecálek
Příspěvky: 405
Registrován: úte 21 úno 2017, 07:36

Re: Zabezpečení - mechanické, elektronické, GSM sledování....

Příspěvek od Schimpy » čtv 27 dub 2017, 15:13

Tak jsem dostal odpověď přímo od Trackito:

Dobrý den,

děkujeme za zájem o náš produkt. Datový tarif pro Trackito existuje pouze roční. Na první rok jej máte zdarma v ceně produktu a na další období jej zakoupíte za 590 Kč / rok jednoduše on-line (převodem, kartou) ve své administraci. Vzhledem k tomu, že Trackito funguje zároveň jako alarm, může takto zabezpečit skútr i během zimy, kdy je umístěn např. v garáži.

S pozdravem,
Tým Trackito Technology

...škoda, myslel jsem, že to jde platit i měsíčně...

S tou baterií to je pravda, že na to po čase zapomenu a může to tak fungovat-nefungovat, nevím, jestli to dokáže poslat upozornění, že je baterie vybitá. 490,- za rok... nevím nevím...
V práci by byl skútr za bránou-plotem a závorou, navíc jsou tu kamery - to bych ani strach neměl, ale spíš pokud pojedu na nějaký výlet a budu se chtít někam podívat - kotva mi bude asi na nic a do garáže dávat kotvu...? Možná o tom popřemýšlím. Tak nějak polemizuji, že asi ten kotoučový zámek s alarmem mě nemine.
HonzaH píše:nicméně, jak tak koukám, tak mám pocit, že na dlouho té tvojí šrajtofli pokoj nedáš ! :lol: :lol: :lol: 8) :wink:
když ono je to těžký :)

Uživatelský avatar
Cossman
Site Admin
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv 29 zář 2011, 20:40
Bydliště: Bolatice

Re: Zabezpečení - mechanické, elektronické, GSM sledování....

Příspěvek od Cossman » čtv 27 dub 2017, 16:36

Nechci dělat reklamu, ale v práci už rok a půl u několika vozidel využíváme služeb společnosti 1. REX SERVICES, a.s., konkrétně službu "Pasivní střežení GPS" za 99,- bez DPH/měsíc. Mají i levnější služby "Lokalizace vozidla" za 50,- bez DPH/měsíc nebo "Služba pouze SIM" za 10,- bez DPH/měsíc. Možná by ti to stačilo. Zařízení pak stojí od 1.999,- bez DPH. :wink:
Honda Integra 750D, r.v. 2015
Kymco Yager GT 125, r.v. 2013 - plexi Givi - zkráceno o 12 cm, xenon, alarm, od 15.000 km Malossi Multivar
Kymco Agilty 50, r.v. 2008 - prodáno 8.4.2013 s najetými 26.100 km

Schimpy
Mladší Kecálek
Příspěvky: 405
Registrován: úte 21 úno 2017, 07:36

Re: Zabezpečení - mechanické, elektronické, GSM sledování....

Příspěvek od Schimpy » čtv 27 dub 2017, 19:10

To není vůbec špatná cena, promyslím to :wink:

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení - mechanické, elektronické, GSM sledování....

Příspěvek od HonzaH » pát 28 dub 2017, 06:28

Schimpy, já vím ... proto jsem tehdy musel reagovat, bylo to od tebe trošku "naivní" .. ikdyž odhodlané :wink: .. já si podobné prožil před 5-ti lety, když jsem se po 18-ti leté pauze vrátil do jedné stopy :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět