Světla, blinkry, odrazky - téma o všem co svítí, nebo odráží

Upravovali jste své Kymco? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
Lojki
Už mám víc než deset
Příspěvky: 34
Registrován: úte 23 dub 2013, 08:29
Bydliště: Ostrava

Re: Světla, blinkry, odrazky - téma o všem co svítí, nebo odráží

Příspěvek od Lojki » pon 17 srp 2015, 23:36

Ahoj všem, krásné čtení a krásné obrázky, jen ze začátku vlákna už jsou někdy obrázky nedostupné a ani některé odkazy už nejdou.

To brzdové světlo v zadním boxu se mi hoooodně líbí, to musím mít :)
i ty reflexní pásky bych si chtěl dát na kolo a kdo ví ještě kam.

Už se těším, až si budu letošní zimu s tímhle hrát.

Jak vlastně funguje napojení nějaké nové elektroniky? Když někde (nevím kde) koupím brzdové světlo, narvu ho do boxu a kam teď s kabelama? nějakým způsobem rozpárat stávající kabeláž vedoucí k brzdovému světlu, znásilnit ji a vyvést rozdvojení do boxu? A co kdyby to bylo něco nezávislého, prostě přídavné LED apod.?

Máte někdo tip kde sehnat ty různé reflexní pásky?

Díky za případné rady :)
Kymco Super 8 125 (rv 2013)

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla, blinkry, odrazky - téma o všem co svítí, nebo odráží

Příspěvek od HonzaH » úte 18 srp 2015, 06:30

Ahoj, přídavné brzdové světlo do topcase se povětšinou napojuju do stávající kabeláže u koncové sdružené svítilny. Ale bacha není to takúplně jednoznačné a jednoduché, chce to trošku polaborovat, aby to fungovalo vždy správně. Kdesi tu je článek o zapojování přídavného brzdového světla v topcase od Bobo76, tak pohledej, je to dobrý pomocník!
Ty různé reflexní pásky seženeš takřka v každém motokrámě, pokud sháníš pásky na ráfky, Gandalf tu dával odkaz na týpka tuším ze skútrfóra, který ti udělá, co ti na očích uvidí, dle přání a za rozumný peníz. Tak taky pohledej na fóru :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět