Kymco City Agility 125 - caféter

Upravovali jste své Kymco? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátoři: manet125, Gek

čiky
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 říj 2015, 01:40

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od čiky » stř 14 říj 2015, 13:55

Z mojej strany posledný príspevok k pánovi Honzovi! A budem veľmi taktný a diplomatický:"Odpoveď na otázku pozná skôr, ako bola položená"! (Netýka sa to len tejto témy. Všeobecne.)
http://cikylikytua.rajce.idnes.cz/CAFE_ ... R_CAFETER/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
viteon
Mladší Kecálek
Příspěvky: 292
Registrován: pon 29 dub 2013, 20:24
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od viteon » stř 14 říj 2015, 14:03

mně se to vůbec nelíbí - přidej si mě na černou listinu, kam možná dáváš ty, co nemají tvůj vkus :!:
:!: B/125 :!:

čiky
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 říj 2015, 01:40

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od čiky » stř 14 říj 2015, 16:12

Absolútne akceptujem! Žiadnu čiernu listinu nemám a pochopiť čítaný text vedia aj deti základnej školy!
http://cikylikytua.rajce.idnes.cz/CAFE_ ... R_CAFETER/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
manet125
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 9420
Registrován: ned 19 zář 2010, 20:07
Bydliště: Blansko

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od manet125 » stř 14 říj 2015, 17:40

Nedá mi to, abych nereagoval. Čiky, tvoje příspěvky na něčí adresu jsou příliš všeobecné, pokud máš konkrétní příklad, pak ho uveď, nechci pročítat všechny Honzovy příspěvky, nebo kohokoli jiného, abych zjistil, co se ti na nich nelíbí.
Honzu znám už velice dlouho a nikdy jsem si nevšiml ničeho závadného. A možná právě proto, že ho znám tak dlouho.
Nemám rád lidi, kteří do něčeho rýpnou, rozvrtají to a pak utečou se slovy "Toto je moje poslední reakce, víc se k tomu nebudu vyjadřovat".
Bylo: Stadion, Kejvačka 250, KTM 50RSW, Manet S125 Modrej, Kymco People S200, Kymco Xciting 500 Ri
Je: Manet S125 Zelenej, Kawasaki KL650 Tengai, Brumla B210

Uživatelský avatar
Rosi45
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4275
Registrován: ned 21 dub 2013, 11:44
Bydliště: Zlín

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od Rosi45 » stř 14 říj 2015, 18:50

Hele nechcete to přesunout do výstižnějšího vlákna ? Chystám se přes zimu tunit buráka a kdo se potom přes tohle bude prokousávat :D
Jen návrh.
Vladimír,aby se nám to tady nepletlo.
Simson SR50 prodán,Burgman 125 -prodán,Downtown 300i -prodán, Suzuki Burgman 650 Ex. - prodán, Suzuki V Strom DL 650

Rozčilovat se,znamená - mstít se sám na sobě - pro blbost druhých.

Uživatelský avatar
manet125
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 9420
Registrován: ned 19 zář 2010, 20:07
Bydliště: Blansko

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od manet125 » stř 14 říj 2015, 19:04

Budeš "tunit" v tomto tématu? Že bych ho přejmenoval :lol: :lol: :lol: - Kafáč ze skůtra :mrgreen:
Bylo: Stadion, Kejvačka 250, KTM 50RSW, Manet S125 Modrej, Kymco People S200, Kymco Xciting 500 Ri
Je: Manet S125 Zelenej, Kawasaki KL650 Tengai, Brumla B210

Vyhlos
Starší Kecal
Příspěvky: 703
Registrován: stř 09 črc 2014, 19:44
Bydliště: Brno

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od Vyhlos » stř 14 říj 2015, 23:29

Nevěděl jsem proč mi to nedá abych zde taky neutrousil slovo, ale už to vím. Co vadí na "caféterovi" mně je, že si myslím, že v tom kafemlejnku je sice motor Kymco, ale se skútry Kymco to nemá nic společného a s motorkami taky ne. Tady je to o estetice vytříbených tvarů a o vyladěných jízdních vlastnostech, potěšení z jízdy i z vlastních schopností ovládat stroj (i když v mém případě je to spíše "ještě ovládat stroj"), o kamarádství a souznění benzínem načichlých duší.
Určitě se najde jinde spousta zapálených konstruktérů, kteří jsou ochotni dát svému výtvoru poslední kapku sil jen aby seznam nesourodých dílů (jež jsou v konečném výsledku kupodivu funkční) byl co nejdelší. Ale tady bych je nehledal, stejně jako pochopení a ocenění vynaložené jistě nemalé námahy. Pro mne je to přehlídka ztraceného času a opak mé jakési "životní filozofie", která mě nutí snažit se věci dělat lepší než byly předtím. Zkusil bych to jinde a třeba někoho najdeš.
..................................
nyní Kymco Downtown 300i + Honda Integra 700 D (není to Diesel)
dřive Honda PCX150,Jawa 250, ČZ 125C, S11, Pionýr

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od HonzaH » čtv 15 říj 2015, 07:22

Sorry za OT, ale musím ... :wink:
Obdivuji vaši genialitu, pane čiki :) Poznat z pár napsaných slov na fóru, jak se kdo chová na silnici za řidítky skútru .... to už je vyšší level telepatie :wink: :) .. nu co už? ... budu si na cestách dávat majzla, bedlivě pozorovat a v případě náznaku, že by se mohlo jen čistě potencionálně jednat o Vás .... raději uhnu jinam ... no a snad Vám vaše přání splním :wink: :roll: .. ale nic neslibuji, za jízdy je sposta informací a podnětů, které je potřeba neustále vyhodnocovat a to jestli někoho potkám nebo ne, má, bohužel k Vaší smůle, prioritu milion+ :(
A jestli Vám tak moc vadí, že zde zveřejňuji své laické názory .... no tak moje příspěvky jednoduše nečtěte! :) :) .. víc poradit nevím ... ale cosik mi říká, že Vy o rady nestojíte, že? ... tak naschle .... teda vlastně Néé .. .sbohem... vy mě přece potkat nechcete :lol: :lol: :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Uživatelský avatar
forman
Expert
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 02 črc 2011, 18:57
Bydliště: Nedaleko Uherska
Kontaktovat uživatele:

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od forman » čtv 15 říj 2015, 18:12

Honzo,nerozčiluj se,za to ti tento nestojí. Stojím za tebou. :Y:
Slyším na jméno RUDA

Vyhlos
Starší Kecal
Příspěvky: 703
Registrován: stř 09 črc 2014, 19:44
Bydliště: Brno

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od Vyhlos » čtv 15 říj 2015, 19:30

Kdysi byl v televizi seriál, kde parta nadšenců musí v časovém limitu ze šrotu osobních aut postavit třeba fungující traktor. Docela rád jsem se na něj díval, protože to bylo často skoro nemožné. A proto to bylo zajímavé. U Vašeho stroje mi pane Čiky chybí něco, čím by byl ten Váš stroj zajímavý. Výsledek byl přece vzhledem k součástkové základně předem jistý (pojede) a nepřináší žádné inspirující nápady. Alespoň já je tam nenašel. Jen ten šrot.
A že něco takového nepatří do dnešního provozu je mimo veškerou pochybnost.
..................................
nyní Kymco Downtown 300i + Honda Integra 700 D (není to Diesel)
dřive Honda PCX150,Jawa 250, ČZ 125C, S11, Pionýr

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Kymco City Agility 125 - caféter

Příspěvek od HonzaH » pát 16 říj 2015, 07:03

Já se ale nerozčiluju, Rudo ... beru to s velkým nadhledem ... vlastně velkým i vysokým :mrgreen: :mrgreen: :wink: :D :D 8) .. na pohodůůů ... :wink: 8)
Jo a Vyhlošu to z toho vrakoviště jsem na Discovery taky rád sledoval, to byl prima pořad .. bavilo mě to :wink: :)
Já vím ... už mizííím ... :oops: :wink:
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět