výkon kymco pulsar

Upravovali jste své Kymco? Pošlete popis nebo obrázek. Chcete upravovat? Ptejte se tady.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
prochazy
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10 črc 2016, 11:17

výkon kymco pulsar

Příspěvek od prochazy » ned 10 črc 2016, 11:22

Dobrý den, mám kymco pulsar 125ccm 7kw a chtěl jsem se zeptat nevíte jak by šel zvýšit jeho výkon ? :) díky za rady

Vyhlos
Starší Kecal
Příspěvky: 703
Registrován: stř 09 črc 2014, 19:44
Bydliště: Brno

Re: výkon kymco pulsar

Příspěvek od Vyhlos » ned 10 črc 2016, 16:42

Zdar Prochazy. Tohle téma se zde řešilo již mnohokrát u jiných typů a výsledek je vždycky stejný, logický a zcela nevyhnutelný. Nemá to smysl, stojí to čas, peníze a hromadu nervů a jestli má stroj v základu 7 kW, tak Ti to i po tuningu stejně nebude stačit. Když ne dnes, tak za měsíc. Protože Tvoje schopnosti porostou rychleji než výkon po tuningu.
Pro bezpečnou jízdu v dnešním provozu je potřeba výkon třikrát až čtyřikrát vyšší (což tuningem asi nedáš), druhou otázkou je, jestli by s tímto výkonem korespondovala konstrukce Tvého stroje. Nech si tento stroj na cesty do práce a pro radost kolem komína a znovu se zamysli, proč jsi se dal na tuto cestu. A kup si něco co má ty požadované vlastnosti už v základu.
Naposledy upravil(a) Vyhlos dne pon 11 črc 2016, 20:12, celkem upraveno 1 x.
..................................
nyní Kymco Downtown 300i + Honda Integra 700 D (není to Diesel)
dřive Honda PCX150,Jawa 250, ČZ 125C, S11, Pionýr

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: výkon kymco pulsar

Příspěvek od HonzaH » pon 11 črc 2016, 07:49

Ahoj. Řešením by mohlo být "převálcování" motoru, ale .... jsou tam rizika, že všechno, co bude za pístem bude poddimenzované, tudíž ti to půjde rychle "do kytek". Časem stejně dojdeš k závěru, jak to výše popsal Vyhloš. Tož asi tak ... :wink: :)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět