MXU 500

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
Uživatelský avatar
sasa
Site Admin
Příspěvky: 6
Registrován: úte 13 čer 2006, 20:34
Kontaktovat uživatele:

MXU 500

Příspěvek od sasa » čtv 15 čer 2006, 13:11

Vaše zkušenosti a názory

Uživatelský avatar
Dundy
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 22 úno 2007, 15:07

Promo video

Příspěvek od Dundy » čtv 22 úno 2007, 15:17

______________________________

MXU 500 Pískovec

Uživatelský avatar
Dundy
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 22 úno 2007, 15:07

Nějake testy MXU 500

Příspěvek od Dundy » čtv 22 úno 2007, 15:24

______________________________

MXU 500 Pískovec

Fany
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: pát 23 úno 2007, 16:31

MXU 500

Příspěvek od Fany » pát 23 úno 2007, 16:37

Zdravim vsechny, taky jsem majitelem MXU 500. Pred tim jsem mel MXU 250 a po seznameni se se strojem a ziskani zkusenosti jsem sel do vyssiho obsahu a hlavne rozmeru. Potreboval jsem neco pro dva dospele lidi na jezdeni na ctyrkolko vandry. Mel bych tech. dotaz jestli petistovka ma krom olejoveho filtru jeste i olejove sitko jako 250-tka? V manualu neco o tom pisou, ale me se to moc nezda, ze by tam bylo oboji. Jinak jsem se chtel zeptat , jestli se budu moci zastavit na servis v Sasamotocycles v Bzenci nekdy v dubnu?
Tak zatim.
Fany
Fany

VLADY
Už mám víc než deset
Příspěvky: 16
Registrován: ned 18 úno 2007, 20:29
Bydliště: BA---SK

Příspěvek od VLADY » čtv 01 bře 2007, 19:21

Asi nemá, teda asi má ale zrejme na nasávacom nátrubku čo saje olej z vany a to nebýva bežne prístupné to tam je len pre istotu aby to nenasalo nejaký bordel... ak tam je plnoprietok filter ako na Xcitingu tak tam tiež nieje to sitko volne prístupné... a motor to bude asi ten istý...A v manuali asi píšu lebo je spoločný pre oba motory.Ak by to tam bolo tak jedine naspodku olejovej vane a to by si videl je to dosť velké ten šroub ... šak ti nemusím popisovať lebo si písal že si mal tú 250ku.
GD-250 .....TOPCASE, LED, NEON, ALARM a snáď časom ešte niečo pridáme...

Fany
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: pát 23 úno 2007, 16:31

Zadni vidlice

Příspěvek od Fany » úte 06 bře 2007, 10:35

Zdravim, mel bych dotaz, jak je to s mazanim ulozeni zadni vidlice u MXU 500? Jsou tam cepy nebo loziska? Jak probiha udrzba tohoto spojeni?

Diky.

Fany
Fany

VLADY
Už mám víc než deset
Příspěvky: 16
Registrován: ned 18 úno 2007, 20:29
Bydliště: BA---SK

Příspěvek od VLADY » úte 06 bře 2007, 11:13

Podla mňa dnes je doba keď sa všetko robí čo najviac bezúdržbové takže asi tam budú nejaké gumové silentbloky... tak jak inde na nápravách.A v návode nije nič o tom popísané ?tam by mal byť plán údržby s popisom.To je podla mna urobené ako náprava na aute akurát to je všetko menšie takže silentbloky na začiatku ramena ako je chytené o rám a na konci ako je koleso sú gulové čapy a tie sú určite bezúdržbové akurát treba sledovať či neni roztrhnutá manžeta aby tam nešiel bordel a voda . to ak si pozreš v reále na podvozku a niesi uplúný technický analfabet tak to zistíš či tam treba dačo mazať alebo nie.
GD-250 .....TOPCASE, LED, NEON, ALARM a snáď časom ešte niečo pridáme...

Fany
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: pát 23 úno 2007, 16:31

Naboje

Příspěvek od Fany » čtv 22 bře 2007, 09:38

Tak MXU500 ma krom olejovaho filtru-kartuse jeste i olejove sitko, dole hned vedle vypustneho sroubu. Nekde jsem cetl, ze ctyrkolka Gladiator od Journemanu ma na nabojich maznice. Nevi nekdo, jak je to u Kymca? Jsou tam taky maznice, je treba to cas od casu mazat?V navodu ani cizojazycnem jsem nic nenasel. Tak zatim.
Fanda
Fany

Odpovědět