Úprava sedadla ....

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
VLADY
Už mám víc než deset
Příspěvky: 16
Registrován: ned 18 úno 2007, 20:29
Bydliště: BA---SK

Úprava sedadla ....

Příspěvek od VLADY » ned 10 čer 2007, 21:11

Kedže som mal problém že pri dlhšej trase som si nemohol kvôli zadnej opierke ktorá je prišroubovaná na sedadlo troma šroubami M6 natiahnuť nohy tak som sa rozhodol opierku odmontovať. po jej odstránení zostali v koženke samotného sedadla 3 velmi škaredé diery takže som musel vymyslieť niečo ako ich zakryť. A vymyslel som takúto imitáciu opierky ktorá mi umožnila posunúť sa na sedadle smerom do zadu asi o 10centimetrov. Vyrezal som preglejku podla spodnej časti pôvodnej opierky nalepil som na ňu asi 2cm hrubý molitan a očalúnil červenou koženkou , pretože v REMPE kde som ju bol kupovať mali fantastický výber až asi z 5-6 farieb a čiernu jak na potvoru nemali....a o ochote predavačiek sa zmieňovať nebudem ale pripadal som si tam jak pred štvrť storočím za tvrdej totality....aj tak dobre aspoň je to veselšie ako keby bolo všetko v čiernej farbe. Drží to na tej preglejke pomocou chemoprénového lepidla , pretože sponkovačku nemám a kvôli tomuto by sa mi ju ani neoplatilo kupovať.....Samotná opierka je prišroubovaná pomocou troch vratových šroubov z plochou hlavou ktoré majú pod hlavou 4hran aby sa v dierach nepretáčali. A kedže mi ostala aj koženka a preglejka a aj nejaký molitan ,tak som sa rozhodol že vyrobím aj nejakú na zadný kufrík. Je tam síce pre spolujazdca opierka priamo od šikmookého konštruktéra ktorá je neoddelitelnou súčasťou zadného nosiča na ktorom je samotný kufrík primontovaný takže táto moja je tam viacmenej len z estetického hladiska. A kedže som niečo podobné robil prvý raz v živote tak výsledok nieje uplne 100%ný. Ale si myslím že ani profesionálny čalunníci sa dakedy moc nesnažia. Takže to nechám na posúdenie ostatným ...
GD-250 .....TOPCASE, LED, NEON, ALARM a snáď časom ešte niečo pridáme...

Odpovědět