Plexi na People GT

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
Uživatelský avatar
FerencMT
Už mám víc než deset
Příspěvky: 12
Registrován: úte 13 zář 2016, 20:50

Plexi na People GT

Příspěvek od FerencMT » sob 05 lis 2016, 17:18

Zdárek motorkáři, chtěl bych si na svýho Snížka pořídit přídavný plexi. Již delší dobu prohlížím net a pročítám různá fóra na toto téma. Mým prvním plexi co jsem našel bylo vyší GIVI, ale dočetl jsem se že rádo praská (prý špatný poměr mezi držákem a výškou plexi, někdo si ho i proto nechával zkracovat). Dalším bylo Biondi. Posledním je plexi od Ermax a to je zatím horkým favoritem. A ta bych se chtěl zeptat, jestli jste to někdo taky řešil a jaký máte na jednotlivá plexi názor. Náhledy jsou v odkazu. Předem dík za info
http://ferencmt.rajce.idnes.cz/Plexi_People_GT" onclick="window.open(this.href);return false;
Kymco People GT 300i

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Plexi na People GT

Příspěvek od jakattara » stř 30 lis 2016, 11:06

Zdravím.
Myslím, že nějaký velký rozdíl mezi jednotlivými výrobci nebude. Já na Downtowna koupil Givi a cca 15t.v naprosté pohodě, na agilitce mám opravdu vysoké tuším Biondi a takových 26t.km... Na Hondě mám cestovní plexi od nich. A Ermax tady kluci taky měli a myslím že si pochvalovali. ;)
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Plexi na People GT

Příspěvek od HonzaH » čtv 01 pro 2016, 06:59

motorr66 má na Buráku tuším Ermaxa a neslyšel jsem od něj na plégo slova hany .. teda krom toho, že je kouřové a v dešti skrz něj neviděl ... tak musel zkracovat, aby hleděl nad plexi ... on taky motorr66 není z nejvyšších .. :twisted: :lol: 8) 8)
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Uživatelský avatar
manet125
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 9420
Registrován: ned 19 zář 2010, 20:07
Bydliště: Blansko

Re: Plexi na People GT

Příspěvek od manet125 » čtv 01 pro 2016, 09:09

Myslím si, že žádné z prodávaných plexi nebude průšvih. Při montáži pozor na pnutí, to je nejčastější příčina různých prasklin od spojů.
Než dotáhnout šroub na krev, tak raději zlehka a zajistit Loctitem.
Bylo: Stadion, Kejvačka 250, KTM 50RSW, Manet S125 Modrej, Kymco People S200, Kymco Xciting 500 Ri
Je: Manet S125 Zelenej, Kawasaki KL650 Tengai, Brumla B210

Uživatelský avatar
FerencMT
Už mám víc než deset
Příspěvky: 12
Registrován: úte 13 zář 2016, 20:50

Re: Plexi na People GT

Příspěvek od FerencMT » čtv 01 pro 2016, 22:55

Zdárek, děkuji za info :yes: . Objednal jsem Ermax (https://www.motomaniac.cz/podle-vyrobce ... -2014.html" onclick="window.open(this.href);return false;) a několik přátel motorkářů mi radí dát na plexi ještě folii. Prý proti poškrábání a taky proti prasknutí. Jaký máte na to názor? Není ten sítotisk ve spodní části už vlastně folie?
Předem děkuji
Kymco People GT 300i

Odpovědět