Spotřeba a rady

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
Gek
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 7713
Registrován: pon 21 dub 2008, 10:53
Bydliště: Moravany u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od Gek » pon 24 srp 2015, 10:38

Zkus sednout na HONDA Sirver Wing. Nebo Kymco MYROAD. Ale pokud ti sedne XCiting, budeš také spokojený.
"Festina lente.". To platí stále a na všem.
1/2 URAL RETRO 750 side.
"Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici." :)

cont
Už mám víc než deset
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23 srp 2015, 22:38
Bydliště: Brno

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od cont » pon 24 srp 2015, 11:36

to GEK:

díky za typ :Y:

Uživatelský avatar
Rosi45
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4275
Registrován: ned 21 dub 2013, 11:44
Bydliště: Zlín

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od Rosi45 » pon 24 srp 2015, 11:53

MyRoada seženeš v ČR jen náhodou a myslím, že za tu částku, co jsi si určil asi vůbec ne. SW 600 se už od 2011 myslím, nevyrábí. Vzhledově podobné jako Burgman. A to nechceš. Jestli máš možnost si Burgmana projet,nebo se nechat svézt - udělej to :D
Vladimír,aby se nám to tady nepletlo.
Simson SR50 prodán,Burgman 125 -prodán,Downtown 300i -prodán, Suzuki Burgman 650 Ex. - prodán, Suzuki V Strom DL 650

Rozčilovat se,znamená - mstít se sám na sobě - pro blbost druhých.

cont
Už mám víc než deset
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23 srp 2015, 22:38
Bydliště: Brno

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od cont » pon 24 srp 2015, 12:04

Teď tady pročítám něco o silver wingu600...a pane jo..to je teda koráb.A podle motorkari.cz je jich v Brně docela dost.SAKRA :lol: ..zase mi to mícha karty s rozhodováním a výběru :roll:

Gek
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 7713
Registrován: pon 21 dub 2008, 10:53
Bydliště: Moravany u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od Gek » pon 24 srp 2015, 13:55

Ještě jednu radu. Musím se přiklonit k Rosimu. Kašli na "tátovsky", Ruda bude prodávat svého krásného červeného Burgoše a to ti řeknu, že to bude kauf. Zkus se s ním domluvit. Já jsem kdysi Buráka moc chtěl, ale nakonec jsem ho nekoupil z jiného důvodu. Burgman je asi to nejlepší, co tady ze skútrů je. Ale pak jsem zjistil, že kdo má velký skútr, má právě Buráka. A touto cestou jsem jít nechtěl. Proto jsem koupil v té době málo známe Kymco XCiting. A neprohloupil jsem. Sirver je svou velikostí snad ještě delší a tak mě napadl vzhledem k tvé výšce. Je takový sportovnější.

Aha. Teď jsem si to voje ještě jednou přečetl. Cenovou hladinu jsem jaksi přehlédl. :oops: Zase souhlasím s Rosim. Myroad to nebude. A ani Rudův to nebude. Nevím kolik, ale cena bude jistě více než tebou avizované. Ale mohl by to být Silver. :D
"Festina lente.". To platí stále a na všem.
1/2 URAL RETRO 750 side.
"Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici." :)

Uživatelský avatar
mulah
Superkecal
Příspěvky: 3380
Registrován: ned 13 kvě 2012, 13:27
Bydliště: CHodov u KV

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od mulah » pon 24 srp 2015, 20:04

Xciting 500i je dobrý a spolehlivý stroj. Na mojí výšku, která je o 10cm míň než máš ty, je akorátní ovšem na tebe . . . těžko říct. Opravdu jedině někoho odchytit sednout a projet. A aby ses něco dozvěděl více, tak já jezdím za 4l/100km
Agility 50 4T, Xciting 500 AFI , K-xct 125i, VARAN, Džamila CB500

Uživatelský avatar
HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 6554
Registrován: sob 24 bře 2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od HonzaH » úte 25 srp 2015, 06:22

Já měřím ráno 194 a večer 192 cm (někdy i 190!!) :wink: :lol: ... zkoušel jsem Xcitig 500 EVo, Down 300 a B650. Bohužel EVO z těchto tří skútrů vyšlo nejméně pohodlněji (2011-nový). Na downu se mi sedělo paradoxně pohodlněji než na XC, jen měl nevýhodu, že jsem seděl jen styl židle a když jsem chtěl natáhnout nohy, tak buď mimo skútra a nebo hopnout na sedadlo spolujezdce (to neplatilo při jízdě ve 2) :mrgreen: :mrgreen: Po dvou letech jsem z důvodů pohodlí prodal Downa a přesedlal na Buráka a ten je o pár úrovní s pohodlím výše. Toť mé zkušenosti :wink: :) :) .. konečná volba je ovšem na tobě :wink:
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

cont
Už mám víc než deset
Příspěvky: 17
Registrován: ned 23 srp 2015, 22:38
Bydliště: Brno

Re: Spotřeba a rady

Příspěvek od cont » úte 25 srp 2015, 07:56

Ahoj,

díky všem za reakce a tipy.Jsme ale v tuto chvíli těžce nahlodán od GEKA a to volbou Hondy Silver wing 600. Takže Kymčák Xciting teď trochu ustupuje do pozadí a to i z důvodu, že se asi nejspíš nenachází nikde v okolí, abych ho prohlédl a min. posadil. Škoda, protože pohledově se mi Kymco docela zamlouvá a pořád mě láká ten poměr cena/výkon. Naproti tomu Hondí SW je zase o level ne-li dva výše. Bohužel na trhu se to hemží pouze staršími ročníky.

Odpovědět