Variátor J.Costa?

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Odpovědět
hrošík
Už mám víc než deset
Příspěvky: 14
Registrován: úte 17 dub 2012, 19:52
Bydliště: Suchomasty

Variátor J.Costa?

Příspěvek od hrošík » pát 22 črc 2016, 21:52

Zdarec hošani. Kdo uvažuje o koupi a montáži varecu od J.Costy,pár drobností...Opravdu znatelný rozjezd lepší cca o min. 30 procent je vykoupen podstatně vyššími otáčkami,tím pádem se zvedá spotřeba.Při plném plynu se varec roztočí jako divej a je dost slyšet díky plastovým špuntům. Mám na něm zhruba 500km a docela mě to baví,hlavně na semaforech. :roll: Samotná montáž je snadná.Drží pohromadě jen díky stáhnutí středovou matkou(nemá na zadní části ozubení na hřídel z motoru),jen musí být vzadu podložka aby to nedřelo o motor.
Pokud ho má někdo namontovanej,může sem hodit zkušenosti.
Hezký zbytek léta. :yes:

Uživatelský avatar
mulah
Superkecal
Příspěvky: 3380
Registrován: ned 13 kvě 2012, 13:27
Bydliště: CHodov u KV

Re: Variátor J.Costa?

Příspěvek od mulah » pon 25 črc 2016, 20:17

No podle toho co píšeš má stejný efekt jak multivar od Malossiho. Prostě to furt točí 6000 otáček, což je sice supr na rozjezdu, ale zvedá to spotřebu o litr a s opotřebením motoru to taky nebude nejlepší. Standartně se na 6000 otáček dostaneš až někde kolem 130kmh.
Toš tak, no.
Agility 50 4T, Xciting 500 AFI , K-xct 125i, VARAN, Džamila CB500

Uživatelský avatar
mulah
Superkecal
Příspěvky: 3380
Registrován: ned 13 kvě 2012, 13:27
Bydliště: CHodov u KV

Re: Variátor J.Costa?

Příspěvek od mulah » pon 25 črc 2016, 20:22

Ale tak zase, kdyby se někomu nějakým způsobem znefunkčnil originální variátor, tak jako alternativa je to mnohem levnější než originál, že. A docela by mě i zajímalo, kolik se dá nakvedlat na ty plastový čípky co tam jsou, jestli jako na standartní válečky 25 - 30K km, nebo víc, míň. Oni se pak jakoby oklobávaj
Agility 50 4T, Xciting 500 AFI , K-xct 125i, VARAN, Džamila CB500

Odpovědět