Super 8 - 50/4T (2T)

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

antilop
Už mám víc než deset
Příspěvky: 26
Registrován: úte 01 čer 2010, 15:30

Příspěvek od antilop » stř 14 pro 2011, 15:23

Tak jsem dneska zazil zatezkavaci zkousku meho "zihadla". Uz jsem myslel, ze to zazimuju, ale jeste bylo hezky tak jsem to naposled vytah. A jak jedu, tak na takovy silene maly silnici vedouci odnikud nikam vidim uz z dalky naky postavicky jak mavaj na snad jediny auto co tam akorat jede - no a auto nic. Tak kdyz dojedu bliz, koukam dve vesely holky, tak stavim a ptam se jestli nepotrebujou svezt, ze jsem je videl asi stopovat a ze se koukam este pekne projdou. Jo prej jasne, dyt jdeme az na hlavni a stejne na stopa, ale tam nam snad neco zastavi, tady fakt nejede ani noha. A prej jestli bych je teda nevzal ja ze nejezdi lautr nic. Rikam ze jo, ze je na hlavni na otocku odvozim dyt stejne nemam co delat a holky na to ze stejne pro spolujezdce neni helma takze je to prestupek jako prestupek a tak abych nemusel nadvakrat tak ze se tam mi vejdou obe, ze uz tak prej jely a jestli muzou. Rikam ze jestli se za me obe vejdou tak klidne, ze zadny poldy neriskujem kdyz tu lisky davaj dobrou noc :) Predni si dala nohy dopredu na podlazku, zadni na stupacky a evidentne to uz mely nacviceny, prej dooobry, muzem, jsme tu... Tak jsem vyjel s maximalnim nakladem. Ehm, rozjezd fakt vlaznej, naklad byl znat, ale jelo to. Podotykam, ze mam 50ccm 4T, takze ten nejslabsi motor co do Super8 davaj a bez kitu. Takze se to postupne nak celkem rozjelo, moc rychle jsem si stejne netrouf ale v podstate se s nima jelo uplne normalne jak s jednou, sedely perfektne, nikde nemavaly nohama takze to bylo jizdnim projevem uplne v poho a ani jsem nevnimal ze tam mam vlastne 2 (az na naky hihnani atd). Teda az na to, ze jsme byli vyrazne vic zatizeny, preci jen dalsi vaha udelala hodne, napr. uz to nak nepobraly pera takze zadni kolo nam uz sedelo natvrdo na dorazu a cejtili jsme kazdickej hrbol. Holky se po chvili ptaly kolik to vubec uveze tak rikam ze uz nevim ale ze asi budem pres limit a ze to urcite neva ze v cine jezdej taky tak, nacez se smaly a nak se asi poscitaly, zahlasily ze si myslej, ze obe dohromady i s vecma a batohem jsou tak 135kg. Takze jsme meli nalozeno neco kolem 210kg uzitecneho nakladu :D :D :D Motor to zvladal dobre, sice si kazdicky stoupani okamzite zpomaloval, ale i v tom nejvetsim kopci nam to nespadlo niz nez na takovejch 12km/h a to byl fakt nechutnej krpal - no pro holky kazdopadne vyhra a pro me zkusenost, ze blby cinsky stroj vydrzi skutecne cokoli :D I kdyz je zas fakt, ze kdyz ten kopec jedu sam, jede to tam nejak myslim chlup nad 30km/h. Fakt jsem mel tentokrat co vezt... :D :D :D

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » stř 14 pro 2011, 16:10

Vše ok a nakonec jsem se i pobavil, ale jen maličkost - Kymco není čína, ale taiwan ;) . Mě agilitka taky řádně posloužila ;) .
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

Uživatelský avatar
motorr66
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 5411
Registrován: ned 30 kvě 2010, 20:47
Bydliště: Starojická Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od motorr66 » stř 14 pro 2011, 18:25

Antilope, taky jsi mne pobavil, jsi rozeny spisovatel :wink: Odkud jsi clovece?
Pomalu, ale jistě ...

Honda Africa Twin 1000 CRF DCT
Tatran 125 S, PAv 40, baťůžek Janka,
Babetta 210
+420606952091 Laďa - a taky slyším na: Ladinek ...

antilop
Už mám víc než deset
Příspěvky: 26
Registrován: úte 01 čer 2010, 15:30

Příspěvek od antilop » čtv 15 pro 2011, 10:06

jakattara: dobre dobre, tak tedy taiwan, souhlasim.

motorr66: prosimte z druhyho konce republiky :) Bydlim jizne od Prahy 20km v jedny priprazsky dedine, v lete mam vsak kymco vetsinou na chalupe u karlovejch varu. Oboje od koprivnice docela dalka.

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » pát 16 pro 2011, 21:23

:wink:
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

Uživatelský avatar
manet125
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 9420
Registrován: ned 19 zář 2010, 20:07
Bydliště: Blansko

Příspěvek od manet125 » sob 17 pro 2011, 00:15

Tak to je zážitek :). Do vánoc zbývá něco přes týden a Antilop se prohání se slečnama na skůtříku. Fakt dost dobrý :):):)
Bylo: Stadion, Kejvačka 250, KTM 50RSW, Manet S125 Modrej, Kymco People S200, Kymco Xciting 500 Ri
Je: Manet S125 Zelenej, Kawasaki KL650 Tengai, Brumla B210

antilop
Už mám víc než deset
Příspěvky: 26
Registrován: úte 01 čer 2010, 15:30

Příspěvek od antilop » stř 04 led 2012, 16:11

I antilop uz musel pokorne zajet do garaze preckat zimni spanek... :(

Jojo, se slecnama to bylo nahodou fakt moc super, pokud odhlidnu od toho, ze se tak jezdit nesmi, tak mi vychazi, ze 2 hezky i kdyz nelegalne naraz prevazeny holky muzou celkem verne vahou imitovat jednoho nehezkyho ale legalne prevezitelnyho narostlyho manika - teda kdyby si ten aspon predem narazil na palici kastrol ... :D Vazi to stejne. Takze se zas tak nic nelisi. Az na to, ze holky jsou dve, tj. maji 4 nohy a 2 hlavy, ale v pohode si to nejak naskladaly a zbytek telesnych rozmeru dvou za sebou odpovida jak ten jeden stotricetikilovej sam, takze na sedacku se mi vesly fakt uplne v klidu. No a mit na sebe namacklou cizi holku nebo neci pivni pupek je fakt naprosto neporovnatelny :D Takze bezva. Kdyby nam uz nesedelo zadni kolo na doraz v blatniku, tak ani vlastne nak nevim ze tam jedou dve. Teda vyjma kopcu kde jsme fakt meli co delat - ale tam zas aspon nadsene fandily ze doufaj ze se to preci nezastavi :D :D V podstate kdo driv jezdil na pionyru ve dvou tak si to dovede asi predstavit - tak nak srovnatelne jede Super8 ve trech :D No a to jsme driv jezdili ve dvou preci i na babete :D :D :D

Uživatelský avatar
jakattara
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 4931
Registrován: stř 02 zář 2009, 14:57
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakattara » stř 04 led 2012, 16:32

Mě takhle jel Nimbus s Kamkou po ujetí 12500km, před výměnou kontrastní a spojkových pružin. Jeli jsme do Hradce nad Moravici, bylo teplo a my se opravdově nasmáli ;) . Ale po té výměně už to jelo lépe. Jen já mám 70 a Kamka asi 55kg ;) , tak to bych řekl, že ti to jede i tak dobře ;) .
Honda CTX 700,
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432"
Krásná minulost - Kymco Agility 50MMC, Jawa Pionýr, Sachs Madass 125...

SpartanMV
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24 srp 2020, 09:12

Super 8 - 50/4T

Příspěvek od SpartanMV » pon 24 srp 2020, 10:08

Čaute lidí, mám takový dotaz. Zdědil jsem Super 8 4t, ale mám s ním trochu problém. Nechce mi nastartovat na startér. Točí ale nechytne. A když ho kopnu tak chytne zkoro hned. Nevíte čím to může být? Popřípadě když je chladno a je studený tak nechce chytnout ani na tu nohu, ale po chvilce snažení nastartuje.

Uživatelský avatar
buchtik
Mladší Kecálek
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 16 črc 2015, 11:33
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Super 8 - 50/4T (2T)

Příspěvek od buchtik » pon 24 srp 2020, 11:32

Tydle dotazy miluju ... a co jsi sám zkontroloval než jsi se zaptal ?

Baterie nabitá na 100% ? Jak je stará ? Pokud máš možnost připojit autobaterii tak určitě na starter nastartuje
Sytič funguje ?
JardaB
Kymco New Downtown 350i ABS, Tábor
Interim si quid factum, non bene actum.
http://www.buchtik.eu;

Uživatelský avatar
mulah
Superkecal
Příspěvky: 3380
Registrován: ned 13 kvě 2012, 13:27
Bydliště: CHodov u KV

Re: Super 8 - 50/4T (2T)

Příspěvek od mulah » stř 26 srp 2020, 15:58

Takovýhle nepříjemnosti způsobuje automatický sytíč.
Agility 50 4T, Xciting 500 AFI , K-xct 125i, VARAN, Džamila CB500

Odpovědět